Kalendár

Marec
P U S Š P S N
123
45678910
11121314
15
15. 3. 2019 - 17. 3. 201933 hodinový kurz 15.-17. marec 2019
16
15. 3. 2019 - 17. 3. 201933 hodinový kurz 15.-17. marec 2019
17
15. 3. 2019 - 17. 3. 201933 hodinový kurz 15.-17. marec 2019
18192021222324
25262728
29
29. 3. 2019 - 31. 3. 201933 hodinový kurz 29.-31. marec 2019
30
29. 3. 2019 - 31. 3. 201933 hodinový kurz 29.-31. marec 2019
31
29. 3. 2019 - 31. 3. 201933 hodinový kurz 29.-31. marec 2019
Aktuality

Miestne spolky v Bratislave

Základnými organizačnými jednotka Slovenského Červeného kríža sú miestne spolky, ktoré sa združujú do územných spolkov.

Miestny spolok tvorí najmenej päť členov. Nový miestny spolok zakladajú individuálni členovia SČK na ustanovujúcej schôdzi, na ktorej zároveň zvolia predsedu miestneho spolku. V závislosti od počtu členov a rozsahu úloh miestneho spolku môže zhromaždenie členov zvoliť aj ďalších členov výkonného orgánu (výbor). Miestny spolok vznikne dňom registrácie a zanikne dňom zrušenia registrácie (ďalej aj len „registrácia“). Registráciu vykonáva miestne príslušný územný spolok, ktorý vedie aj evidenciu miestnych spolkov. 

Zoznam Miestnych spolkov SČK v Bratislave

 
MS SČK Predsedníčka/predseda
   
č. 3 Jarovce Anna Hlinická
č. 9 Staré Mesto JUDr. Eva Weisová
č. 12 Staré Mesto Zuzana Godányová
Mládež Adam Múčka
Vodná záchranná služba Ľuboš Grznár
Zohor Eva Valovičová
č. 1 Ružinov Eva Slováková
č. 3 Ružinov Eva Lacková
Sklenárová Karol Straka
Miletičova Magdalena Chudá
Prievoz Žofia Benkovičová
Ružová dolina Daniela Hlobeňová
Vrakuňa Ing. Kvetoslava Pinkavová
č. 2 Ostredky PhDr. Iveta Martinčeková
BKZB PhDr. Martin Štelzer
č. 1 Nové Mesto Soňa Kročilová
č. 5 Nové Mesto Zdeňka Čevonková
č. 10 Nové Mesto Elena Procházková
Koliba Ing. Elena Ursínyová
Vajnory Ing. Emília Uhrinová, MPH
Východné Soňa Macejáková
č. 2 Dúbravka Mgr. Ľuboš Krajčír
č. 1 Devínska Nová Ves Katarína Šimkovičová
č. 1 Záhorská Bystrica Ing. Daniela Martinčičová
č. 1 Lamač Mgr. Dagmar Vatolíkova, PhD.
Rača Ing. Marián Fechter
Výcviková škola pre vodiace a asistenčné psy Ing. Katarína Kubišová
SAR DA Nina Koleničová
Canisterapia Team Marcela Burianková
CaSaVit RESCUE Slovakia Nikol Petrišinová
Petržalka Ružena Borzová